HAKKIMIZDA

2010 yılında İstanbul merkezli olarak, Zehra Aydın ve Atakan Aydın tarafından kurulan Avant Garde ses kayıt stüdyoları, kurulduğu günden bu yana sektörde başarıyla kendinden söz ettirmeyi başarmıştır.

Avant Garde, açılışından bu güne kadar hep büyümekte, gelişmekte ve genişlemekte olan televizyon ve medya piyasamıza çeviri, dublaj ve altyazı hizmetleri ile özellikle film, dizi, animasyon ve belgesel gibi içerikleri en yüksek kalitede yerelleştirmek üzerine uzmanlaşmıştır.

Stüdyolarımızda en son teknoloji ve en kaliteli ses ekipmanlarını kullanmanın yanı sıra, sahip olduğumuz dinamik ve çalışkan ekibimiz ve castımızda bulunan saygıdeğer ses sanatçılarımız ile ses sanatında başarılara imza atmakla tanınmaktan mutluluk duyarız.

Hızla gelişen bu teknolojik evrime her daim ayak uyduran Avant Garde, yeni video-on-demand platformları gibi medyadaki en yeni izleme deneyimlerine karşılık verebilmek için her zaman değişiyor, yenileniyor ve genişliyor.

Medya yerelleştirmenin yanı sıra sunduğumuz hizmetlerle yaratıcı sınırlarımızı genişletmek için ek onlarak animasyon, multimedya, post prodüksiyon ve prodüksiyon olarak fikirlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.
Destek almak istediğiniz projeleriniz veya gerçekleştirmek istediğiniz fikirleriniz var ise sizinle görüşmekten her daim mutluluk duyar ve bizlerle iletişim kurmanızı dileriz!